Alexander Schoulgin
Arkitekt SIR/MSA
alexander@dapgroup.se
+46(0)70 456 0410


Starka, unika koncept arbetar denne designer gärna med. Motto: Hellre initiera än förvalta!

Anna Möller Wrangel
CEO
anna@dapgroup.se
+46(0)70 467 0044



Calle Smedshammar
Arkitekt SAR/MSA, partner
calle@dapgroup.se
+46(0)70 899 3118


Arkitekt, med sinne för det oväntade, som ritar huset du drömt om, eller kanske inte ens kunnat drömma om... Motto: Extra allt till alla!

Cathinka Ingman
Ekonomichef
cathinka@dapgroup.se
+46(0)76 050 5383


Motto: Se möjligheter, inte problem!  

Elin Ydremark
Arkitekt MSA
elin@dapgroup.se
+46(0)70 440 8000


Social arkitekt och vegetarian som älskar arkitektoniska uppdrag i natur. Motto: Lev för att skapa!

Jenny Johnfors
Arkitekt SIR/MSA
jenny@dapgroup.se
+46 (0) 73 708 87 11



Ulrika Blom
Architect
ulrika@dapgroup.se
+46(0)70 755 9042



Henric Wernefeldt
Arkitekt SAR/MSA
henric@dapgroup.se
+46(0)70 799 6885


Efter att ha arbetat med teknik för Hollywoodfilm, ritar Henric nu hellre bostäder med fokus på helheten. Motto: Lyssna till dig själv!

Jacob Sivander
Architect MSA
jacob@dapgroup.se
+46(0)73 349 8308



Joakim Persson
Arkitekt
joakim@dapgroup.se
+46(0)70 750 7972



Kristina Ingeström
Projektledare
kristina@dapgroup.se
+46(0)70 497 0925


Efter 15 år som egen inredningsföretagare har Kritan ett digert nätverk, massor av kunnande och en stilig dressyrhäst. Motto: Gärna fullt upp!

Lars Blomberg
Styrelseordförande, partner
lars.blomberg@dapgroup.se
+46(0)70 951 2999


Affärsman, entreprenör, marknadsförare och visionär - dessutom en fena på trombon. Motto: Njut av livet!

Lisa Modéer
Arkitekt SIR/MSA
lisa@dapgroup.se
+46(0)70 601 1924


Utbildad i London och Köpenhamn valde Lisa sitt yrke utifrån övertygelsen om att miljön är viktig i allas vår vardag. Motto: Innovation genom samarbete!

Mats Hansson
Arkitekt SIR/MSA, partner
mats@dapgroup.se
+46(0)70 540 8454


Detaljorienterad och lyhörd inredningsarkitekt som med personligt engagemang tar sig an sina projekt. Motto: Kreativt kaos!

Mona Åström
Projektledare
mona@dapgroup.se
+46 (0) 73 037 96 79



Nina Bobinac
Arkitekt SAR/MSA
nina@dapgroup.se
+46(0)72 253 2915



Petra de Verdier
Projektchef
petra@dapgroup.se
+46(0)76 946 0600


Motto: Ta det på allvar - med humor!

Sofia Karlström
Office Manager
sofia@dapgroup.se
+46 (0)70 4993757


Mångsysslande, fantasifull assistent med kontorets längsta arbetsbeskrivning. Motto: Vackra ting och kvicka ord